Helkurrõivad öisteks või halva nähtavusega oludeks

Helkurrõivad öisteks või halva nähtavusega oludeks

Nebraska-Lincolni ülikool: “Külmkapp ja sügavkülmik.”

Parim ettevalmistus ohutuks jalgrattaga sõitmiseks on korralik treening.

Ühiste ressursside hulka kuulub kogenud rattur, lapsevanem või kogukonna programm. Sageli hõlmab aga algkoolitus vanemate lihtsat õpetust tasakaalu ja pedaalimise kohta. Eelduseks on nooremate sõitjate korralik järelevalve. Tegelikult soovitatakse noorematel lastel sõita ainult kinnistes kohtades.

Varajane investeerimine turvavarustusse, nagu kaitseriietus ja kiiver, võib ära hoida märkimisväärse arvu vigastusi.

Kiivrid – äärmiselt oluline Helkurrõivad öisteks või halva nähtavusega oludeks Jalgratta turvavarustus (helkurid raamil ja ratastel) Õige jalgratta valik Jalgrataste hooldus

Jalgrattasõidu ohutusjuhised

Nende juhiste mõistmine ja järgimine võib jalgrattaõnnetuse ohtu veelgi vähendada.

Kasutage jalgratast ainult ratturi vanusele vastaval viisil. Enne avalikel teedel jalgrattaga sõitmist olge teadlik kogemuste ja oskuste vajadusest. Kõiki jalgrattureid tuleks harida liikluseeskirjade osas. Olge teadlik jalgratturite ja autojuhtide arusaamast tee jagamisest. Edendada ja tagada autojuhtide ja jalgratturite ohutuid tavasid (õige kiirus, eesõigus, mitte joomine). Õpetage ümbritsevat teadvustama. (Hoiduge auto uste avamisest, kanalisatsioonivõrest, prahist teedel, ebatasasel pinnal, halvasti valgustatud aladel.) Järgige liikluseeskirju. Jalgratturid peavad järgima samu reegleid nagu autojuhid. Kasutage enne pööramist õigeid käemärke. Kuna me kõik jagame sama teed, võimaldab liiklusreeglite järgimine nauditavat ja ohutut sõitu nii jalgratturitele kui ka autojuhtidele. Sõitke ühe failiga koos liiklusega, mitte selle vastu. Vältige suuri teid ja kõnniteid. Anna oma kohalolekust teada ("Sinust vasakul") jalgratta- ja jalutusradadel, kui tuled tagant mööda ning möödud jalakäijatest ja teistest sõitjatest. Jõustamine ja õigusaktid võivad suurendada jalgrattaohutust. Kaitseseadmete (kiivrid, helkurid) kohustuslik kasutamine Jalgrattasõbralik kogukond ja kogukonna planeerimine, näiteks rattateede ja jalgrattateede või rööbasteede rajamine

WebMD meditsiiniline viide Arvustanud Tyler Wheeler, MD, 19. oktoober 2020

Allikad

ALLIKAS:

eMedicineHealth: "Jalgratta ohutus."

Benderi pall: mis see on

Bender Ball, nagu on näha paljudel hilisõhtustel reklaamklippidel, on 9-tolline täispuhutav plastikust treeningpall, mida kasutatakse mitmesuguste kõhu- ja pilatese-tüüpi harjutuste sooritamiseks. Pall on osa treener Leslee Benderi välja töötatud treeningsüsteemist Bender Method.

Bender Bali veebisaidi andmetel pakub pall treeningu ajal suuremat liikumisulatust ja annab kõhulihastele treeningu, mis on kuni 408% tõhusam kui tavalised krigised. Veebisaidil on ka öeldud, et pehme ja painduv Bender -pall toodab suurema intensiivsusega treeningut, kui saate suurte treeningpallidega.

Palli saate tellida Bender Bali veebisaidilt hinnaga 12,98 dollarit (pluss 7,93 dollarit). Hinna sees on Bender Ball, Bender Method Manual ja DVD/video, mis sisaldab kahte Bender Method treeningut: Bender Core Training ja Buns & Reied.

Kuid pidage meeles, et tellimuse esitamisel nõustute ka ostma iga kuu kaks täiendavat treening DVD -d/videot kuutasu eest 19,99 dollarit pluss 6,99 dollarit. See võib tulla üllatusena, kui näete oma krediitkaardi arvel täiendavaid kuutasusid. Kui te ei soovi lisatreeninguid, peate tellimuse selle osa tühistamiseks helistama klienditeenindusse.

Tellitud palli saabumiseks kulus umbes viis nädalat. Vahepeal pidime mitu korda helistama, et järjekorda parandada.

Jätkub

Benderi pall: kuidas seda kasutada

Palliga kaasasoleval DVD -l on juhised palli täispuhumise, harjutustehnika, palli asetamise ja hingamise kohta. Benderpalli kasutamiseks paneb treener selle sõltuvalt treeningust alaselja taha, puusade alla või põlvede vahele.

DVD on sisuliselt õpetus, kuidas palliga põhiharjutusi teha, erinevalt treeningvideost, mida järgiksite iga päev. Treeningu sageduse, intensiivsuse või kestuse kohta pole teavet.

Treeningu põhiosas näitab Leslee Bender kolme treeningu taset. Esimesel tasemel, mis kestab umbes 3 minutit, demonstreerib ta palliga põhilisi krõbinaid. 2. tase (umbes 6 minutit) sisaldab täiendavaid ab -harjutusi. 3. tasemel (umbes 6 minutit) lisab Bender mitmeid pilatese harjutusi. Iga taseme korral muutuvad harjutused intensiivsemaks.

Video 23-minutilised kuklid ja reied sisaldavad sissejuhatust, soojendust ja harjutusi tuharatele, reieluudele ning reie sise- ja välispinnale. Video lõpeb venitusharjutustega.

Bender pakub suurepäraselt juhiseid ja tutvustab iga harjutuse sooritamist.

Benderi pall: mida me leidsime

Bender Bali veebisait ei selgita, kuidas ta jõudis informatsioonini, et Bender Bali treening on 408% tõhusam kui tavalised krõbinad. Vaatasime kirjanduse üle ja leidsime uuringu, millele on viidatud Rakendusuuringute ajakiri: kliinilises ja eksperimentaalses teraapias.

Teadlased võrdlesid põhilihaste aktiivsust kõhulihaste harjutuste ajal, kasutades 7-tollist mini-stabiilsuspalli, suuremat Šveitsi palli ja traditsioonilisi põrandapurusid. Uuring näitas, et liikumise ulatus treeningu ajal muutis abitegevust oluliselt.

Ta leidis, et korrapärane põranda krõbin nõuab ainult umbes 2/3 rohkem lihaste tööd kui harjutused Šveitsi pallil. Minipalli korral varieerus treenijate lihaste aktiivsus 1/2 kordi kuni 4 korda rohkem kui põranda krõbinad – sõltuvalt kasutatavast liikumisulatusest. Ab -lihaste aktiivsuse suurendamise võti oli liikumisulatuse suurendamine 50 -lt 90 kraadini.

Jätkub

Auburni Ülikooli-Montgomery inimese jõudluse laboris võrdlesime kõhulihaste aktiivsust Bender Bali ja muude ab-harjutustega. Lihaste aktiveerimise mõõtmiseks asetati katsealuste ab -lihastele elektroodid. Seejärel tegid treenijad kõverdusi, kasutades Bender Ball’i, tavalist põrandapuristust, jalgrattaharjutust, krõmpsusid suurel treeningpallil, krõmpsusid ümmargusel 4-tollise läbimõõduga vahtkummist tükil ja krõmpsusid tavalise 9-tollise mänguväljaku abil pall.

Kuigi kõik seadmed andsid parema kõhulihaste treeningu kui tavaline põrandatõmblus või jalgrattaharjutus, nägime kõhulihaste aktiivsuses Benderpalli ja suure palli, mänguväljaku palli või vahurulli vahel vähe erinevusi.

Meie tulemused ei leidnud, et pall andis treeningu, mis oleks kuni 408% tõhusam kui tavalised krõbinad. Tegelikult oli lihaste aktiivsus iga seadme vahel väga sarnane. Erinevad pallid ja vahurull suurendasid aga lihaste aktiivsust umbes kaks korda rohkem kui tavaliste krõbinate korral.

Bender Bali turundusmaterjalid ütlevad ka, et kasutajad saavad kiiresti tulemusi, kuid ei esita dokumente selle kohta, milliseid tulemusi võite oodata. Nende väidete põhjendamiseks kasutatakse ainult isiklikke iseloomustusi.

Benderi pall: Alumine rida

Leidsime, et palli on lihtne kasutada ja see sobib enamiku inimeste jaoks, kuigi me ei testinud seda rasvunud või füüsiliste piirangutega inimestega.

Kuigi Bender Ball võib olla tõhus vahend kõhulihaste treenimiseks, pole see tõhusam kui vahtrulli, suure treeningpalli või väikese mänguväljakuga harjutamine. Samuti peaksite kogu keha treenimiseks lisama muid harjutusi. 3–6-minutilise ab-treeninguga ei saa oodata suuri muutusi kaalus ega välimuses.

Videod on aga hea õpetamisvahend. Kui tellite Bender Ball’i veebist, veenduge, et olete kursis hindade, arvete ja klienditeenindusega. Kui te ei ole ettevaatlik, võite oma krediitkaardilt võtta lisatasusid.

Kui soovite lisateavet treeningpalli valimise kohta, pakub Ameerika spordimeditsiini kolledži veebisait (ascm.org) brošüüri nimega Stabiilsuspalli valimine ja tõhus kasutamine.

Jätkub

Selle artikli koostamisel andsid oma panuse Mike Esco, PhD, CSCS, HFI ja Michele Scharff Olson, PhD, FACSM, CSCS.

Henry N. Williford, EdD, FACSM, on Auburn Montgomery inimtegevuse labori direktor. Mike Esco, PhD, CSCS, HFI ja Michele Scharff Olson, PhD, FACSM, CSCS, on rajatise teadlased ja Auburn Montgomery õppejõud. Nende arvamused ja järeldused on nende omad.

Kunagi ammu öeldi meile, et kehakaalu langetamiseks pole vaja muud kui head toitumis- ja treeningkava ning motivatsiooni mõlema juurde jääda.

Kuigi need asjad on endiselt tõesed, on nende eesmärkide saavutamiseks tekkinud terve tööstusharu. Ja viimase paari aasta jooksul on dieetimine muutunud kõrgtehnoloogiliseks, pakkudes erinevaid seadmeid ja teenuseid, mis aitavad meil kilodest lahti saada. Paljud üritavad muuta juba kasutatavaid elektroonilisi esemeid, nagu mobiiltelefonid, MP3 -mängijad, arvutid ja isiklikud digitaalsed abimehed (PDA), kaalulangetamise abivahenditeks.

Kuid kas see kõrgtehnoloogiline lähenemine on teie jaoks? Veelgi olulisem, kas see võib tõesti aidata teil kaotada need lisakilod või ehitada need kuuepakilised kõhulihased?

Tundub, et vastus sõltub vidinast – ja sinust.

"Kui miski aitab teil muuta tervislikke eluviise ja saate neid muudatusi säilitada, on see alati hea," ütleb New Yorgi ülikooli toitumisspetsialist Samantha Heller, MS, RD.

Tegelikult näitas 2005. aasta oktoobris ülekaalulisuse koosolekul esitatud uuring, et treeningu ajal muusika kuulamine võib aidata teil treeningplaanist kinni pidada ja kiirendada kehakaalu langust.

Sellegipoolest hoiatab Heller, et paljud turul olevad seadmed võivad olla ebareaalsed mitte ainult kulude osas, vaid ka selle osas, mida nad suudavad saavutada – eriti kui see aitab meil muuta oma https://tooteulevaade.top/ toitumis- ja treenimisharjumusi püsivalt.

Teised eksperdid nõustuvad.

"On selge, et mõned neist seadmetest ja teenustest on paremad kui teised, kuid lõpuks sõltub ikkagi see, kui palju sööte ja kui palju treenite – see on kõige olulisem," ütleb Lona Sandon, MS, RD, Ameerika Dieetiliidu pressiesindaja.

Aitamaks teid kursis kõrgtehnoloogilise kaalukontrolli maailmaga, palus WebMD mitmel eksperdil aidata meil võimalusi uurida. Siin on, mida me leidsime.

Toidu telefon

Toidupäeviku pidamine on üks vanimaid ja tuntumaid viise eduka dieedi käivitamiseks. Ekspertide sõnul kirjutades üles kõik, mida sööme, näeme selgelt, kui palju ja kui tihti me sööme – ning astume samme halbade harjumustega tegelemiseks. Teenus Food Phone viib selle sammu võrra kaugemale, pakkudes teile kiiret teenust "elama" tagasisidet iga toidukorra kohta.

Jätkub

Kuidas see toimib: dieedipidajad maksavad igakuiselt tasu, et olla ööpäevaringselt kättesaadavad dieedid mobiiltelefoni kaudu. Alati, kui teil tekib soov süüa, teete digitaalse pildi sellest, millest soovite loobuda, ja saadate selle elektrooniliselt toiduainete telefonitreenerile. Treener helistab hetkega tagasi "pöidlad üles" või "pöidlad alla" koos soovitustega, mida selle asemel teha, näiteks süüa pool portsjonit soovitud maiust.

Maksumus: 149 dollarit kuus.

Mida ütlevad eksperdid: "Selle teenuse hea külg on see, et see aitab teil peatuda ja mõelda, mida sööte, seega suurendab see teadlikkust portsjonite suurusest ja isegi valikutest," ütleb Heller. Alumisel küljel mõtleb ta, kui paljud inimesed tõesti iga päev kogu oma toitu pildistavad – ja kui paljudel on selle luksuse jaoks 150 dollarit kuus.

Kuigi Sandon ütleb, et toidutelefon võib olla motivaator, "see on nagu keegi jälgiks kõike, mida sa sööd." Ta märgib, et pildid ei räägi kogu lugu.

"Te ei saa öelda, kui palju tassi rasva, suhkrut, soola või kaloreid on," ta ütleb, "nii et see võib olla kõige kasulikum, kui panna inimesed otsusele, milline osa peaks välja nägema."

Alumine rida: see on hea valik, kui teil on "Ema" Teie puhul on ööpäevaringne ööpäevaringne toitumine vajalik. See on halb valik, kui "Ema" Ööpäevaringne olemine on põhjus, miks te kõigepealt ülesööte!

Mobiiltelefoni dieedi treenerid

Kas kasutate endiselt mobiiltelefoni ainult helistamiseks? Nüüd on saadaval Põhja -Carolina ülikooli (UNC) tervishoid koos mitmesuguste rakendustega, mis muudavad teie mobiiltelefoni dieeditreeneriks.

Kuidas see toimib: laadides alla erinevaid kaalulangetusprogramme (sh kalorite loendur, süsivesikute loendur, personaaltreener ja isiklik sammulugeja), saate muuta mis tahes Java-toega mobiiltelefoni või pihuarvuti dieedientsüklopeediaks. Sisestades isikliku teabe (nt pikkus, kaal ja dieedieesmärgid), saate iga programmi veelgi kohandada, et saada üksikasjalikku teavet, mis aitab teil oma eesmärke saavutada.

Jätkub

Maksumus: hinnad varieeruvad vahemikus 5 kuni 7 dollarit rakenduse kohta. Täiendava 2 dollari eest kuus saate ühendada veebipõhise tervise lingi, mis võimaldab teil oma edusamme jälgida ja aruandeid veelgi kohandada. Kui nõustute olema beetatestija (st programmi toimivuse testimiseks), on rakendus tasuta ja tasudest loobutakse 90 päevaks.

Mida ütlevad eksperdid: "Siin pole midagi uut peale selle, kuidas te teabele juurde pääsete," ütleb Heller. Kui vajate raamatu asemel vidinat kalorite või süsivesikute lugemiseks, võib see tema sõnul aidata.

Alumine rida: Kui teil on vaja kaloreid lugedes kergelt lõbutseda, võivad need programmid aidata teil õppida, mida saate ja mida mitte süüa, kui soovite oma eesmärke saavutada. Need võivad aidata tõsta ka teie teadlikkust dieedist.

Fitness telefon

Kaks kõrgtehnoloogilist programmi-üks Nokialt ja teine ​​Siemensilt-kasutavad mobiiltelefonitehnoloogiat, mis aitab teil oma sobivuse eesmärki täita. Nad pakuvad erinevaid teenuseid, sealhulgas elektroonilist treenerit, kalorite loendurit, kehamassiindeksi (KMI) kalkulaatorit, pulsikella ja treeningkava. Ja jah, saate ka helistada.

Kuidas see toimib: Nokia on eelsalvestatud tarkvaraga, mis võimaldab programmeerida fitnessiga seotud teavet enda ja oma eesmärkide kohta. Selle põhjal töötab teie telefon välja treeningkava ja jälgib treeninguid, sealhulgas seda, kui sageli ja kui kaua te treenite. Siemensiga saate animeeritud fitnessi juhendaja, kes demonstreerib erinevaid harjutusi. Lisade hulka kuuluvad erinevad monitorid ja kalkulaatorid, sealhulgas see, mis vastab teie toitumisvajadustele vastavalt sellele, mida praegu sööte. Teel: Samsungi sporditelefon, mis võimaldab teil ühe nupuvajutusega mõõta keharasva ja sisaldab kiirlinke treeningnõustajate juurde.

Maksumus: Nokia Fitness Phone – 199 dollarit pluss teenus; Siemensi sporditelefon – 239 dollarit.

Mida ütlevad eksperdid: "Inimestele, kes soovivad jälgida, kui palju nad tegid, ja hoida end organiseeritud, võivad need süsteemid olla väga kasulikud," ütleb Todd Schlifstein, DO, New Yorgi ülikooli meditsiinikeskuse spordimeditsiini spetsialist. Sellegipoolest hoiatab Schlifstein, et kui vajate animeeritud koomiksit, et aru saada, kuidas harjutust teha, "sa ilmselt ei peaks seda tegema."

Alumine rida: vidinaarmastaja jaoks on see lõbus viis treeninguid jälgida. Kaalumõtlejate jaoks-keegi, kes soovib kohvikus või kinos istudes kaloreid lugeda, keharasva jälgida ja pulssi lugeda-see on taevas.